Hotel Parkowy
Galeria
     
ratusz.pl
 
 
Informacje
Hotel Parkowy położony jest w spokojnej zalesionej okolicy nad rzeką Nogat w odległości 1 km od gotyckiej warowni - Zamku Krzyżackiego, stanowiącego główny cel turystycznego pobytu w mieście. Jesteśmy otwarci na każdego typu Gości zarówno tych indywidualnych jak i na zorganizowane grupy przyjeżdzające do nas w celach integracyjnych, a ze względu na bliskie sąsiedztwo Parku Linowego, Parku Dinozaurów oraz stadionu lekkoatletycznego odwiedzają nas również grupy dzieci i młodzieży szkolnej w ramach obozów sportowych.
 
Nasz hotel czynny jest przez cały rok. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje typu standard oraz odnowione pokoje o podwyższonym standardzie. W większości pokoi znajdują się pojedyncze łóżka, które na potrzeby klienta mogą zostać złączone, natomiast dwa pokoje posiadają łóżka małżeńskie. Dodatkowo każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizję, oraz Internet WiFi.
 
Na terenie hotelu, w sezonie letnim, dostępna jest restauracja Parkowa oferująca śniadania, obiady i kolacje, organizację imprez okolicznościowych, a także obsługę zorganizowanych grup. Poza sezonem restauracja świadczy usługi cateringowe dla gości hotelowych.

W swojej ofercie przewidujemy również:
  • organizację ognisk i eventów,
  • korzystanie z kortów tenisowych,
  • bezpłatne korzystanie z boiska sportowego, boiska do kosza i siatkówki,
  • bezpłatny parking strzeżony dla gości hotelowych,
  • plac zabaw dla najmłodszych
Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku Sp. z o.o.
ul. Parkowa 3, 82-200 Malbork
tel/fax +48 55 272 24 13
e-mail: hotel@caw.malbork.pl, info@caw.malbork.pl
www.caw.malbork.pl

NIP: 579-22-48-912
REGON: 221574649